SAKRAMENTAI

 KRIKŠTAS

Jei nusprendėte prašyti Bažnyčios Krikšto savo vaikui, žinokite, kad Dievas jį jau dabar gausiai laimina, nes mato jūsų tikėjimą. Dėl Krikšto sakramento turite kreiptis į savo parapiją pagal dabartinę savo gyvenamąją vietą. Jums labai mielai patarnaus jūsų parapijos klebonas ten, kur meldžiatės, mokotės, tarnaujate, aukojate ir augate.

Mes nesame parapija, todėl mūsų bažnyčioje teikiame sakramentus tik mūsų bažnyčios nariams. Mūsų bažnyčios nariai yra visi, kurie bent metus aktyviai dalyvavo mūsų bažnyčios veikloje arba parėmė ją savo auka. Daugiau informacijos apie tai, kaip tapti mūsų bažnyčios nariu, galite rasti skyrelyje BAŽNYČIA.

Jei tikrai norite tapti mūsų bažnyčios nariu arba bičiuliu ir švęsti Krikšto sakramentą mūsų bažnyčioje, užeikite pas kun. Rytį, kurį galite sutikti bažnyčioje kiekvieną sekmadienį po 12 val. šv. Mišių. Jei gyvenate užsienyje, parašykite: kazimierobaznycia@gmail.com

 

SUTVIRTINIMAS

Sutvirtinimo sakramentą teikiame moksleiviams ir suaugusiems, kurie sėkmingai užbaigė 7 mėnesių ALFA ir TIKĖJIMO PAGRINDŲ kursą mūsų bažnyčioje. ALFA tikėjimo pagrindų kursas vyks nuo spalio iki gruodžio mėnesio. TIKĖJIMO PAGRINDŲ kursas vyksta nuo sausio iki balandžio mėnesio.

ALFA KURSAS - tikėjimo pagrindų kursas vyksta nuo spalio iki gruodžio mėnesio.

Kursas privalomas visiems suaugusiems, kurie rengiasi Krikštui, Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimui mūsų bažnyčioje.

ALFA KURSAS mūsų bažnyčioje vyksta nuo spalio iki gruodžio, trečiadienio vakarais, 18.30 val. Šis kursas laužo stereotipus apie Dievą ir Bažnyčią, paprastai ir džiugiai pristato pagrindines krikščioniško tikėjimo tiesas, padeda rasti atsakymus į svarbiausius gyvenimo klausimus tiek netikintiems, tiek norintiems atgaivinti savo tikėjimą. Kursas trunka 10 savaičių. Registracija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

TIKĖJIMO DĖSNIŲ/PAGRINDŲ kursas skirtas gilinti tikėjimo žinias ir dalintis savo dvasinio gyvenimo patirtimi mažose grupelėse. Tai galimybė susitikti bendraminčius, kartu ieškoti atsakymų į svarbius gyvenimo klausimus, gauti kitų palaikymą. Kursas vyksta nuo sausio iki balandžio mėnesio.

Kursas privalomas visiems suaugusiems, kurie rengiasi Krikštui, Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimui mūsų bažnyčioje. Jei norite registruotis į šį kursą, sekite mūsų bažnyčios informaciją.

 

EUCHARISTIJA 

PASIRENGIMAS VAIKŲ PIRMAJAI KOMUNIJAI. Nuo spalio 1 dienos iki II Velykų sekmadienio (Atvelykio) Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčioje vyksta 10-12 metų vaikų rengimas Eucharistijos sakramentui. Pirmajai Išpažinčiai ir Komunijai vaikai rengiami pagal Vilniaus arkivyskupijos Katechetikos centro parengtą metinę programą „Ateikite visi“.

Moksleivių užsiėmimų metu, tėveliams vyksta tikėjimo stiprinimo užsiėmimai, kuriuos veda seserys eucharistietės, kviestiniai svečiai. Tėveliai kviečiami dalyvauti Adventinio susitelkimo valandose, pasidalinimuose grupelėse „Kas palietė?“

Susitikimai vyksta sekmadieniais po 10.30 val. šv. Mišių mūsų bažnyčios salėje.

Išankstinė registracija mūsų bažnyčios nariams sekmadieniais po Mišių pas kun. Rytį.

Dėl Eucharistijos sakramento prašome kreiptis į savo parapiją pagal dabartinę savo gyvenamąją vietą. Jums labai mielai patarnaus jūsų parapijos klebonas ten, kur meldžiatės, mokotės, tarnaujate, aukojate ir augate.

Pirmosios Komunijos klasės vietų skaičius yra ribotas. Galime priimti tik mūsų bendruomenės narių arba rėmėjų šeimas.

Mes nesame parapija, todėl mūsų bažnyčioje teikiame sakramentus tik mūsų bažnyčios nariams. Mūsų bažnyčios nariai yra visi, kurie bent metus aktyviai dalyvavo mūsų bažnyčios veikloje arba parėmė ją savo auka. Daugiau informacijos apie tai, kaip tapti mūsų bažnyčios nariu, galite rasti skyrelyje BAŽNYČIA.

Jei tikrai norite tapti mūsų bažnyčios nariu arba bičiuliu ir švęsti savo vaiko Eucharistijos sakramentą mūsų bažnyčioje, užeikite pas kun. Rytį, kurį galite sutikti bažnyčioje kiekvieną sekmadienį po 12 val. šv. Mišių. Jei gyvenate užsienyje, parašykite: kazimierobaznycia@gmail.com 

 

SUSITAIKINIMAS

Asmeninių išpažinčių kunigai klauso bažnyčioje prieš kiekvienas šv. Mišias.

Šv. Mišios:

šiokiadieniais – 17.30 val.

sekmadieniais – 9.00 (rusų k), 10.30 ir 12.00 val.

Taip pat galite susitikti su dvasios vadovu asmeniniam pokalbiui apie tikėjimo, dvasingumo, maldos ir kitus gyvenimo klausimus. Pokalbio su dvasiniu vadovu metu galima atvirai pasikalbėti apie savo patirtį, iššūkius, ieškojimus ir pasirinkimus asmeninėje gyvenimo kelionėje. Asmeniniams pokalbiams galime pasiūlyti vieną iš patyrusių dvasinių vadovų seserų vienuolių arba pasauliečių moterų ir vyrų. Šią programą koordinuoja Skaidra, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

SANTUOKA

Džiaugiamės, kad norite prašyti didesnės Dievo palaimos savo kuriamai šeimai. Tikime, kad jis jums jau dabar dovanoja stiprią ir laimingą santuoką, nes mato jūsų tikėjimą.

Dėl Santuokos sakramento turite kreiptis į savo parapiją pagal dabartinę savo gyvenamąją vietą. Jums labai mielai patarnaus jūsų parapijos klebonas ten, kur meldžiatės, mokotės, tarnaujate, aukojate ir augate.

Mes nesame parapija, todėl mūsų bažnyčioje teikiame sakramentus tik mūsų bendruomenės nariams. Mūsų bažnyčios nariai yra visi, kurie bent metus aktyviai dalyvavo mūsų bažnyčios veikloje arba parėmė ją savo auka. Daugiau informacijos apie tai, kaip tapti mūsų bažnyčios nariu, galite rasti mūsų interneto svetainės skyrelyje BAŽNYČIA.

Jei nuspręsite tapti mūsų bendruomenės nariu ir švęsti santuoką mūsų bažnyčioje mielai patarnausime jums. Užeikite pas kun. Rytį, kurį galite sutikti kiekvieną sekmadienį po 12 val. Mišių. Jei gyvenate užsienyje, parašykite: kazimierobaznycia@gmail.com ir sutarsite dėl pirmojo pokalbio.

 

LIGONIŲ PATEPIMAS

Ligonių patepimo (sustiprinimo ir gydymo) sakramentą teikiame sunkiai sergantiems, atėjus į zakristiją po šv. Mišių.

Norėdami, kunigą parsivežti pas ligonį į namus, galite susitarti su kun. Gediminu Kijausku užėję į zakristiją po šv. Mišių.