BAŽNYČIOS GRUPĖS

(kviečiame prisijungti ir dalyvauti)

ALFA KURSAS

ALFA tikėjimo pagrindų kursas vyksta nuo spalio iki gruodžio mėnesio.

Kursas privalomas visiems suaugusiems, kurie rengiasi Krikštui, Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimui mūsų bažnyčioje.

ALFA KURSAS mūsų bažnyčioje vyksta nuo spalio 14 d. ir baigiame gruodžio 23 d., trečiadienio vakarais, 18.30 val. Šis kursas laužo stereotipus apie Dievą ir Bažnyčią, paprastai ir džiugiai pristato pagrindines krikščioniško tikėjimo tiesas, padeda rasti atsakymus į svarbiausius gyvenimo klausimus tiek netikintiems, tiek norintiems atgaivinti savo tikėjimą. Kursas trunka 10 savaičių. Registracija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

TIKĖJIMO DĖSNIŲ PAGRINDŲ GRUPĖ

Tikėjimo pagrindų kursas skirtas gilinti tikėjimo žinias ir dalintis savo dvasinio gyvenimo patirtimi mažose grupelėse. Tai galimybė susitikti bendraminčius, kartu ieškoti atsakymų į svarbius gyvenimo klausimus, gauti kitų palaikymą. Kursas vyksta nuo sausio iki balandžio mėnesio.

Kursas privalomas visiems suaugusiems, kurie rengiasi Krikštui, Pirmajai Komunijai ir Sutvirtinimui mūsų bažnyčioje. Jei norite registruotis į šį kursą, sekite mūsų bažnyčios informaciją.

 

TIKĖJIMO POKALBIŲ GRUPĖ

Tikėjimo pokalbių grupės tikslas – kelti įvairius teologinius, filosofinius, dvasingumo ir kitus aktualius gyvenimo klausimus, ieškoti atsakymų kartu, pritaikyti Šventojo Rašto principus savo kasdienybėje, ugdyti dorybes ir kurti laimingą gyvenimą. Grupė renkasi spalio – gruodžio mėn., kas antrą savaitę po vakaro Mišių bažnyčios agapių salėje. Susitikimą pradeda bendra malda. Kartu išklausomas tam tikros temos pristatymas, kiekvienas dalinasi savo patirtimi, įžvalgomis, klausimais ir galimais atsakymais. Po to kiekvienas bendroje maldoje prašo Dievo pagalbos. Kviečiame visus ateiti ir prisijungti.

 

ŠV. RAŠTO STUDIJOS

Vyksta spalio - gruodžio mėn., kas antrą savaitę. Lektorė ses. dr. Jolita SJE. Daugiau informacijos suteiks ses. Marija SJE, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

ŠV. IGNACO DVASINĖS PRATYBOS

Šv. Ignaco pratybos – programa, trokštantiems gilinti asmeninį ryšį su Dievu, ieškoti Jo kasdienybėje, pasiryžusiems kasdien skirti maldai laiko ir kartą per savaitę susitikus dalintis maldos patirtimi su bendražygiais.

Programa trokštantiems gilinti asmeninį ryšį su Dievu, ieškoti Jo kasdienybėje, pasiryžusiems kasdien skirti laiko maldai ir, susitikus kartą per savaitę, dalintis maldos patirtimi su bendražygiais. Programa vyksta nuo rugsėjo paskutinės savaitės, pirmadieniais po 17.30 šv. Mišių. Veda ses.Marija SJE, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

VIDINIO KOMPASO maldos grupė

Margaret Silf knyga „Vidinis Kompasas“ kviečia į ignacišką dvasingumą. Ja remiasi programa, padedanti suprasti, kur aš esu, kaip aš esu, kas aš esu. Dalijantis vieni su kitais dvasine patirtimi, leidžiant Dievui, esančiam viename, klausytis Dievo, gyvenančio kitame, rasti Dievo valią savo širdyje, atpažinti savo prisirišimus, nusiteikimus, giliausius troškimus, dalintis savo išgyvenimais ir patirtimis, naudojantis savo vidiniu kompasu. Susitikimai ketvirtadieniais po vakaro šv. Mišių. Pirmas susitikimas – rugsėjo 24 d. Prašome registruotis el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

ASMENINIS DVASINIS POKALBIS

Pokalbio su dvasiniu vadovu metu galima atvirai pasikalbėti apie savo patirtį, iššūkius, ieškojimus ir pasirinkimus asmeninėje gyvenimo kelionėje. Asmeniniams pokalbiams galime pasiūlyti vieną iš patyrusių dvasinių vadovų seserų vienuolių arba pasauliečių moterų ir vyrų. Šią programą koordinuoja Skaidra, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

SAVIGALBOS GRUPĖ SUTUOKTINIAMS

 

ATVIRA SAVIGALBOS GRUPĖ ŠEIMOS GRIŪTĮ IŠGYVENUSIEMS ARBA SUNKUMŲ ŠEIMOJE PATIRIANTIEMS. Grupė renkasi balandžio - gegužės mėn. bažnyčios salėje. Susitikimai vyksta ketvirtadienio vakarais, nuo 18.30 iki 20.00 val. 5 susitikimai. Grupę lydi gyvenimišką, dvasinę patirtį turintys asmenys. Kontaktinis asmuo klausimams Skaidra: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

ŠV. KAZIMIERO ŠEIMŲ GRUPĖ

Šv. Kazimiero šeimų grupė susibūrė 2004 m. bažnyčios rektoriaus t. Liongino Virbalo iniciatyva. Šiuo metu grupės veikloje dalyvauja maždaug 10 šeimų; grupę globoja tėvai jėzuitai ir seserys eucharistietės.

Kasmet liepos pradžioje rengiama šeimų stovykla Vilniaus jėzuitų gimnazijos stovyklavietėje. Jos metu meldžiamasi, užsiėmimų metu gilinamasi į tikėjimo ir bendravimo patirtį, ilsimasi ir... tiesiog dalinamasi kasdieniu buvimu.

Kiekviena šeima mūsų grupę praturtina savita patirtimi ir nauja spalva. Norėdami dar labiau turtėti mielai laukiame prisijungti norinčių šeimų. Susitikimai vyksta dukart per mėnesį, pirmą ir trečią sekmadienį, po 10.30 val. šv. Mišių Eucharistinio Jėzaus seserų namuose šalia šv. Kazimiero bažnyčios (Didžioji g. 36a). Koordinuoja Ovidijus, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

ANTROJI ŠEIMŲ GRUPĖ

Kviečiame jungtis į šv. Kazimiero bažnyčios naują šeimų grupę, kuri įsikūrė 2016 metų pavasarį. Jos bendras tikslas – augti tikėjime, liudyti jį vaikams ir padėti šeimoms atrasti vietą Bažnyčioje. Grupė renkasi pirmadieniais po 17.30 val. šv. Mišių salėje virš zakristijos. Lauksime visų. Kreipkitės į Virginiją. Jos el. p. adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

KRIKŠČIONIŠKOJI MEDITACIJA

Meditacija – tai maldos laikas, kurio metu nutildome savo mintis, išreiškiame visišką pasitikėjimą Viešpačiu, tiesiog esame Dievo akivaizdoje, netrukdome Jėzui veikti mumyse.

Bendrija atvira visiems norintiems susipažinti ir praktikuoti vieną seniausių krikščioniškos maldos būdų, siekiantiems ramybės, tylos, laimės. Vadovas Valdemar Chmielevski – Pasaulinės krikščioniškosios meditacijos bendrijos koordinatorius Lietuvoje.

Susitikimai vyksta ketvirtadieniais po 17:30 šv. Mišių šv. Kazimiero bažnyčios rūsio salėje (įėjimas pro pagrindines bažnyčios duris). Daugiau informacijos: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba mariusnar@gmail.com

 

ŠLOVINIMO VAKARAI „SUSITIKIMAI DIDESNEI DIEVO GARBEI“

Tai susitikimo erdvė su muzika, kūryba, malda ir liudijimais, kurioje pasisemsite stiprybės, džiaugsmo, ramybės,

atrasite įkvėpimą kurti laimingą gyvenimą, patirsite Dievo meilę ir šv. Dvasios veikimą.

Šlovinimo vakarai vyksta lapkričio, sausio ir kovo mėnesiais III penktadienį 18.30 val.

 

KRIKŠČIONIŠKOJO TEATRO STUDIJA

Tai pozityvios, kokybiškos, aktyvios bažnyčios bendruomenės kūrimas per teatro kūrybines dirbtuves. Žmonių artinimas prie Dievo per kūrybos procesą. Projektas apjungia ir sinergiškai sustiprina šių abiejų aplinkų - teatro ir bažnyčios – suteikiamas galimybes saugiai ieškoti ir atrasti save atsitraukus nuo kasdienybės. Šioje kūrybinėje aplinkoje labai motyvuoja galimybė laisvai tarti žodžius DIEVAS, JĖZUS, TIKĖJIMAS...

Susitikimai nuo rugsėjo 14 dienos kiekvieną pirmadienį. Studija kuria pirmadieniais nuo 18.20 val. bažnyčios rūsyje (spalio-gegužės mėn). Kviečiame visus drąsiai prisijungti prie studijos.

 

BENDRUOMENĖ „TERA MARIANA“

Bendruomenė „Terra Mariana“ – šv. Kazimiero bažnyčios rusakalbių katalikų bendrija, susikūrusi 1995 m.

Renkasi į maldos grupę melstis ir šlovinti Dievą gimtąja kalba. Organizuoja rekolekcijas, maldingas keliones. Veikia katechezės kursai. Bendruomenė „Terra Mariana“ – aktyvi besivystanti ir dinamiškai auganti bendruomenė.

Šv. Mišios rusų kalba vyksta sekmadieniais 9.00 val.; bendruomenės susitikimai – po Mišių. Prisijungti galite sekmadieniais po 9 val. šv. Mišių agapių salėje.

 

ROŽANČIAUS MALDOS GRUPELĖ

Norintys drauge su kitais įvairiomis intencijomis melstis Rožančiaus malda, renkasi I mėnesio šeštadienį 17.00 val. bažnyčioje. Ateikite ir prisijunkite. Koordinuoja Aldona

 

PILIGRIMINĖS KELIONĖS

Grupė organizuoja įvairias bendruomenės narių ir bičiulių keliones kartu su malda.

Koordinuoja ses. Marija SJE Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

EUCHARISTINIO JĖZAUS SESERŲ KONGREGACIJA

Šv. Kazimiero bažnyčioje nuo pat jos atšventinimo darbuojasi seserys eucharistietės. Tai ypatinga dovana bažnyčios bendruomenei. Seserys ne tik rūpinasi pasirengimu liturgijai, katechizuoja, aktyviai dalyvauja pamaldose, budi bažnyčioje, bet ir savo buvimu bei malda kuria gerą bendruomenės dvasią. Daugiau informacijos apie šių seserų rengiamas rekolekcijas ir kitą veiklą: www.esj.lt