KITOS GRUPĖS

(Mūsų bažnyčioje taip pat renkasi įvairios kitos uždaros arba atviros grupės)

 

MOTINOS MALDOJE (atvira)

kviečia jungtis bendrai maldai už artimuosius kiekvieną penktadienį po 17.30 val. šv. Mišių.

Koordinuoja Vilma Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

KRIKŠČIONIŠKASIS KINO KLUBAS (atvira)

Renkasi trečią mėnesio šeštadienį 18.30 val.
Vilniaus jėzuitų gimnazijos salėje

 

ŠV. DAMIJANO MALDOS GRUPĖ (atvira)

Šv. Damijano maldos (Tiberiados brolių įkurta) grupė renkasi trečiadieniais po vakaro Mišių.

 

TARPUSAVIO SANTYKIŲ LABORATORIJA (atvira)

Grupė renkasi pirmadieniais nuo 18 val., Didžioji g. 34, (Šv. Kazimiero bažnyčios patalpose). Jei susidomėjote, skambinkite, rašykite, registruokitės pokalbiui. Grupės vadovė Vijoleta Vitkauskienė, tel. 8-614-64704, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

MALDOS GRUPĖ DYKUMOS ŽIEDAI (atvira)

Charizmatinė maldos grupė įkurta 2015 metų birželio mėnesį renkasi ketvirtadieniais po šv. Mišių bažnyčios mažoje salėje (už altoriaus dešinėje). Ateikit ir prisijunkite.

 

EMANUELIO BENDRUOMENĖS MALDOS GRUPĖ (atvira)

Renkasi antradieniais po Mišių bažnyčios rūsio salėje. Tai šlovinimo, giesmių, maldos, tikėjimo pasidalijimo grupė. Koordinuoja Martynas. Ateikite ir prisijunkite.

 

KRIKŠČIONIŠKAS PAŽINČIŲ KLUBAS „SUSITIKIMAI“ (atvira)

Tai krikščionių pažinčių klubas ieškantiems gyvenimo draugo. Šio klubo kūrėjų komanda mato, kad Lietuvoje ir pasaulyje daugėja vienišų žmonių. Daugelis netekėjusių merginų ir nevedusių vaikinų pradeda nerimauti, kad gali taip ir nesutikti savo idealaus gyvenimo draugo. Taip pat našlės ir našliai sunkiau susiranda gyvenimo draugą. Daugelis daro neteisingus pasirinkimus. SUSITIKIMAI - tai interneto erdvė www.susitikimai.lt , kurioje žmonės gali sutikti draugą, tobulėti ir surasti bendraminčių prasmingai veiklai. Projekto vadovė Gražina: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

KRIKŠČIONIŠKOJO GYVENIMO BENDRUOMENĖ

Šv. Kazimiero ir Pal. Petro Faberio grupės renkasi pirmadieniais po šv. Mišių;
Ad Majorem grupė renkasi antradienio vakarais.

 

SUTUOKTINIŲ SUSITIKIMŲ GRUPĖ

Renkasi antraisiais mėnesio penktadieniais

 

ANSAMBLIS GIESMIŲ TARNAI

Vokalinis instrumentinis senosios sakralinės muzikos ansamblis „Giesmių tarnai“ įkurtas 1999 m. Valdemaro Dadėlos iniciatyva. Ansamblyje gieda muzikai profesionalai ir mėgėjai. Ansamblis mokėsi pas žymius senosios muzikos žinovus. „Giesmių tarnų“ repertuarą sudaro daugiausia LDK kompozitorių – Vaclovo Šamotuliečio, Kiprijono Baziliko, Mikalojaus Gomulkos, Diomedio Cato XVIa. kūriniai. Šių bei kitų kompozitorių kurtai muzikai pritaikomi lietuviški senieji XVI – XVIIa. tekstai iš Merkelio Petkevičiaus, Saliamono Slavočinskio, Stepono Jaugelio – Telegos giesmynų ir XIXa kantičku. Ansamblio tikslas – puoselėti XVIa. lietuvių muziką, dainoms pritariant renesanso muzikos instrumentais: liutnia, smuiku, fleita, viola de gamba, kanklėm. Repeticijos vyksta sekmadieniais.