Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad remiate bažnyčiai skirdami savo 2% fizinių asmenų pajamų mokesčio. Šios aukos naudojamos mūsų bažnyčios šildymo išlaidoms ir sielovados projektų reikmėms.

Prašome ir šiemet paremti mūsų darbus šiuo 2% mokesčiu. Reikalingą deklaracijos formą FR0512, pildymo instrukcijas ir vokus rasite prie bažnyčios durų. Jas užpildę galite patys nusiųsti į mokesčių inspekciją arba palikti bažnyčioje ar zakristijoje. Galima pildyti internetu.

2% paramos deklaracijos forma FR0512 atsispausdinimui čia.

Pildymui Jums bus reikalingi šie mūsų duomenys:

E1 (Gavėjo tipas): 2

E2 (Gavėjo identifikacinis numeris): 291310320

E3 (Mokesčio dalies paskirtis): Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčia 

► Kviečiame registruotis į maldos su Šv. Raštu grupę. Susitikimų metu drauge skaitysime Šventąjį Raštą – „ragausime“, „skanausime“, būsime su jomis ir išgyvensime jas bendroje maldoje, klausysimės, ką ir kaip Šventasis Raštas sako man šiandien. Susitikimai vyks pirmadieniais nuo 18:30. Pirmasis susitikimas vasario 20 d.

Kviečiame prisijungti prie mūsų BETANIJOS savanorių grupės, kuri vieną kartą per mėnesį aplanko Betanijos valgykląir bendrauja su jos lankytojais.Tai vienas iš maldos būdų, tarnaujant vargdieniams.  Adresas: Paco g. 4, šalia Vilniaus Šv. Ap. Petro ir Povilo bažnyčios Artimiausias susitikimas nuo 17.30 iki 18.30 val. balandžio 14 (antras penktadienis). Kitos datos: gegužės 12 (antras penktadienis), birželio 16 (trečias penktadienis). Dėl išsamesnės info kreipkitės į ses. Mariją - 863669837 

Sekmadieniais skaityti skaitinius per 10.30 šv. Mišias ir per 12.00 šv.Mišias galite kiekvienas, kuris nori. Kreiptis prieš Mišias (10.20 arba 11.50) į ses.Sofiją kunigų zakristijoje. 

ATVIRA SAVIGALBOS GRUPĖ - ŠEIMOS GRIŪTĮ IŠGYVENUSIEMS/ANTIEMS, ČIA VIENI KITIEMS PADĖSIME ATGAIVINTI TROŠKIMĄ GYVENTI SU SAVIMI, KITAIS, DIEVU. Susitinkame kiekvieną savaitę - KETVIRTADIENIAIS po vakaro šv. Mišių, 18.15 Palydi: Skaidra, Jūratė ir kun. A.Saulaitis, SJ.

ASMENINIS DVASINIS POKALBIS Pokalbio su dvasiniu vadovu metu galima atvirai pasikalbėti apie savo patirtį, iššūkius, ieškojimus ir pasirinkimus asmeninėje gyvenimo kelionėje. Pokalbiams galime pasiūlyti vieną iš patyrusių dvasinių vadovų. Šią programą koordinuoja Skaidra Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

►Kviečiame į SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDAS. Daugiau informacijos svetainės skyrelyje KONCERTAI. 

Šventasis Raštas sako: „Pasodinti VIEŠPATIES Namuose, jie žaliuoja mūsų Dievo kiemuose. Ir žiloje senatvėje jie neša vaisių, – visada jie sodrūs ir sultingi /Ps 92, 14-15/.“

Paprastai krikščionys švenčia Viešpaties dieną, savo Santuoką, Krikštą, kitas tikėjimo šventes savo parapijos bažnyčioje. Tačiau dalis iš jų nusprendžia tapti aktyviais mūsų bendruomenės nariais arba rėmėjais ir švęsti svarbiausius savo gyvenimo įvykius mūsų bažnyčioje. Mes mielai priimame naujus narius į šv. Kazimiero bendruomenę.

 Jei jaučiate Dievo įkvėpimą prisijungti prie mūsų bažnyčios ir tapti jos nariu arba rėmėju.

Jūs esate palaiminti. Dėkojame, kad meldžiatės, aukojate ir tarnaujate. Jūsų laukia dar daug nuostabių dalykų.

 

Viešpats telaimina jus ir tesaugo.

Tenusišypso jums Viešpats ir tebūna jums maloningas.

Teatgręžia Viešpats į jus savo veidą ir tesuteikia jums savo laimę, ramybę ir gerovę.

/plg. Sk 6, 24-26/

Bažnyčios rektorius

Kviečiame aplankyti Šventojo Kazimiero skulptūrėlių galeriją. Galerijoje yra visi skulptūrėlių konkursui atsiųsti darbai. Nugalėtojai apdovanoti sekmadienį, kovo 13 d. 12 val. šv. Mišių metu. Šventės akimirkų nuotraukos taip pat mūsų galerijoje.

 

Kviečiame kartu su jėzuitais švęsti Jėzaus Draugijos motinos Marijos iškilmę. Balandžio 22 d. 17.30 val. šv. Mišios, kuriose dalyvauja kunigai ir vyskupai jėzuitai, jėzuitų gimnazija, ignaciškojo dvasingumo bendruomenės ir maldos grupės. Po Mišių agapė salėje. Kviečiame visus melstis kartu, susipažinti su bendraminčiais ir pabendrauti su senais pažįstamais.

 

 

Kviečiame ikimokyklinukų mamas į susitikimus, kartu skaityti knygą „Ko reikia kiekvienai mamai”, kalbėtis apie devynis mamų poreikius, apie tai, ko jos išsiilgusios ir mokytis pasirūpinti savimi ir būti laimingesnės ir geresnės mamos. Susitikimai vyks Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčios patalpose kartą per savaitę, antradieniais nuo 18.15 iki 19.45 val. Iš viso vyks 11 grupės susitikimų. Planuojama susitikimų pradžia – balandžio mėnesį. Pirmasis susitikimas balandžio 12 d. Susitikimus veda mama, psichoterapijos studentė ir praktikė Jovita Klevinskienė: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 683 25125. Daugiau informacijos naujame skelbime.

►Siūlome paskaityti JAV lietuvių leidinio DRAUGAS straipsnį-pokalbį apie mūsų bažnyčią, jos jubiliejų, jos veiklą ir jos rektorių.

►Charizminė maldos grupė DYKUMOS ŽIEDAI kviečia pažinti Dievą, patirti Jo meilę, Jį šlovinti, Jam dėkoti ir garbinti. Grupė renkasi bažnyčios salėje antradieniais 18.30 val. Kviečiame visus.

Kviečiame į PLK lyderystės klubo susitikimą antradienį, balandžio 12 d. 18 val. Best Western Hotel salėje (Konstitucijos pr. 14). Vakaro tema: „Jėzuitų lyderystės principai visiems“. Pranešėjas – kun. Antanas Saulaitis SJ, Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčios vicerektorius, misionierius, dėstytojas, rašytojas. Įėjimas -10 EUR. Laukiami visi. Daugiau informacijos apie PLK klubus: www.lyderiams.lt

 

 

Balandžio 16 d., šeštadienį, 18.30 val. Vilniaus jėzuitų gimnazijos salėje bus rodomas filmas „Karo viešpats“ („The War Lord“, 1965, rež. Franklin J. Schaffner, JAV). Krikščioniškas kino klubas tęsia istorinių filmų sezoną ir kviečia nusikelti į ankstyvuosius viduramžius, kai krikščionybė tik plito, o nuosavybė buvo užgrobiama ir išlaikoma jėga. Tai bus proga paieškoti sveiko krikščioniško žvilgsnio į nuosavybę. Po filmo diskusija tema: "Ar nuosavybė darnos priešas?"