►Informuojame, kad nuo birželio mėnesio iki rugsėjo mėnesio pirmadieniais ir šeštadieniais 17:30 Šv. Mišių nebus. 

Kuriama nauja uždara meno ir judėsio terapijos grupė. Registruotis pas Vidą tel. (8 610) 30 758. 

Dėkojame Daivai Balbierienei, kuri pasirūpino paroda mūsų bažnyčioje, unikaliomis nuotraukomis iš Senelių namų. 

► Sekantis bažnyčios susirinkimas įvyks rugsėjo pirmą penktadienį, o tuo tarpu kviečiame aplankyti mūsų puslapio Galeriją ir prisiminti gegužės 5d. susirinkimo akimirkas.

► Kviečiame į maldos su Šv. Raštu grupę. Susitikimų metu drauge skaitysime Šventąjį Raštą – „ragausime“, „skanausime“, būsime su jomis ir išgyvensime jas bendroje maldoje, klausysimės, ką ir kaip Šventasis Raštas sako man šiandien. Susitikimai vyks pirmadieniais nuo 18:30. 

Kviečiame prisijungti prie mūsų BETANIJOS savanorių grupės, kuri vieną kartą per mėnesį aplanko Betanijos valgykląir bendrauja su jos lankytojais.Tai vienas iš maldos būdų, tarnaujant vargdieniams.  Adresas: Paco g. 4, šalia Vilniaus Šv. Ap. Petro ir Povilo bažnyčios Artimiausias susitikimai nuo 17.30 iki 18.30 val.gegužės 12 (antras penktadienis) ir birželio 16 (trečias penktadienis). Dėl išsamesnės info kreipkitės į ses. Mariją - 863669837 

ASMENINIS DVASINIS POKALBIS Pokalbio su dvasiniu vadovu metu galima atvirai pasikalbėti apie savo patirtį, iššūkius, ieškojimus ir pasirinkimus asmeninėje gyvenimo kelionėje. Pokalbiams galime pasiūlyti vieną iš patyrusių dvasinių vadovų. Šią programą koordinuoja Skaidra Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

►Kviečiame į SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDAS. Daugiau informacijos svetainės skyrelyje KONCERTAI. 

Šventasis Raštas sako: „Pasodinti VIEŠPATIES Namuose, jie žaliuoja mūsų Dievo kiemuose. Ir žiloje senatvėje jie neša vaisių, – visada jie sodrūs ir sultingi /Ps 92, 14-15/.“

Paprastai krikščionys švenčia Viešpaties dieną, savo Santuoką, Krikštą, kitas tikėjimo šventes savo parapijos bažnyčioje. Tačiau dalis iš jų nusprendžia tapti aktyviais mūsų bendruomenės nariais arba rėmėjais ir švęsti svarbiausius savo gyvenimo įvykius mūsų bažnyčioje. Mes mielai priimame naujus narius į šv. Kazimiero bendruomenę.

 Jei jaučiate Dievo įkvėpimą prisijungti prie mūsų bažnyčios ir tapti jos nariu arba rėmėju.

Jūs esate palaiminti. Dėkojame, kad meldžiatės, aukojate ir tarnaujate. Jūsų laukia dar daug nuostabių dalykų.

 

Viešpats telaimina jus ir tesaugo.

Tenusišypso jums Viešpats ir tebūna jums maloningas.

Teatgręžia Viešpats į jus savo veidą ir tesuteikia jums savo laimę, ramybę ir gerovę.

/plg. Sk 6, 24-26/

Bažnyčios rektorius

Kviečiame aplankyti Šventojo Kazimiero skulptūrėlių galeriją. Galerijoje yra visi skulptūrėlių konkursui atsiųsti darbai. Nugalėtojai apdovanoti sekmadienį, kovo 13 d. 12 val. šv. Mišių metu. Šventės akimirkų nuotraukos taip pat mūsų galerijoje.

 

Kviečiame kartu su jėzuitais švęsti Jėzaus Draugijos motinos Marijos iškilmę. Balandžio 22 d. 17.30 val. šv. Mišios, kuriose dalyvauja kunigai ir vyskupai jėzuitai, jėzuitų gimnazija, ignaciškojo dvasingumo bendruomenės ir maldos grupės. Po Mišių agapė salėje. Kviečiame visus melstis kartu, susipažinti su bendraminčiais ir pabendrauti su senais pažįstamais.

 

 

Kviečiame ikimokyklinukų mamas į susitikimus, kartu skaityti knygą „Ko reikia kiekvienai mamai”, kalbėtis apie devynis mamų poreikius, apie tai, ko jos išsiilgusios ir mokytis pasirūpinti savimi ir būti laimingesnės ir geresnės mamos. Susitikimai vyks Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčios patalpose kartą per savaitę, antradieniais nuo 18.15 iki 19.45 val. Iš viso vyks 11 grupės susitikimų. Planuojama susitikimų pradžia – balandžio mėnesį. Pirmasis susitikimas balandžio 12 d. Susitikimus veda mama, psichoterapijos studentė ir praktikė Jovita Klevinskienė: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 683 25125. Daugiau informacijos naujame skelbime.

►Siūlome paskaityti JAV lietuvių leidinio DRAUGAS straipsnį-pokalbį apie mūsų bažnyčią, jos jubiliejų, jos veiklą ir jos rektorių.

►Charizminė maldos grupė DYKUMOS ŽIEDAI kviečia pažinti Dievą, patirti Jo meilę, Jį šlovinti, Jam dėkoti ir garbinti. Grupė renkasi bažnyčios salėje antradieniais 18.30 val. Kviečiame visus.

Kviečiame į PLK lyderystės klubo susitikimą antradienį, balandžio 12 d. 18 val. Best Western Hotel salėje (Konstitucijos pr. 14). Vakaro tema: „Jėzuitų lyderystės principai visiems“. Pranešėjas – kun. Antanas Saulaitis SJ, Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčios vicerektorius, misionierius, dėstytojas, rašytojas. Įėjimas -10 EUR. Laukiami visi. Daugiau informacijos apie PLK klubus: www.lyderiams.lt

 

 

Balandžio 16 d., šeštadienį, 18.30 val. Vilniaus jėzuitų gimnazijos salėje bus rodomas filmas „Karo viešpats“ („The War Lord“, 1965, rež. Franklin J. Schaffner, JAV). Krikščioniškas kino klubas tęsia istorinių filmų sezoną ir kviečia nusikelti į ankstyvuosius viduramžius, kai krikščionybė tik plito, o nuosavybė buvo užgrobiama ir išlaikoma jėga. Tai bus proga paieškoti sveiko krikščioniško žvilgsnio į nuosavybę. Po filmo diskusija tema: "Ar nuosavybė darnos priešas?"